درباره ما

درباره ما

_

گروه تولیدی صنعتی آرتمیس از تولید کنندگان صندلی اداری , میز و مبلمان اداری در ایران است و در سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه با گرایش “تولید کالای داخلی قابل رقابت با محصولات خارجی”، بیش از ۱۱ سال سابقه در طراحی، تجهیز و تولید انواع میز ، مبل و صندلی اداری، سالن انتظار، آموزشی، پیشخوان ، انواع صندلی های آمفی تئاتری، انواع میز، صندلی هتل، سالن های غذاخوری ارگانی و سالن های همایش دارد.مجموعه صنعتی آرتمیس ، با شعار” برترین کیفیت ” محصولات منحصر بفردی را ارائه می کند که با تنوع بسیار بالا می توانند طیف وسیعی از سلایق متنوع مصرف کنندگان را پوشش دهند. آرتمیس ارائه دهنده محصولات تولیدی بسیار متنوعی است که هم اکنون در ادارات، ارگانها، سالن های آمفی تئاتر، و مراکز آموزشی اقصی نقاط کشور عزیزمان به چشم می خورد. این مجموعه همگام با توسعه روز افزون برند های معتبر جهانی، خود را ملزم به ارائه محصولاتی می داند که مطابق با آخرین استانداردهای جهانی و قابل رقابت در این بازارها باشند. در این راستا موارد زیر در راس اهداف بلند مدت این شرکت می باشد:

تولید محصولات با کیفیت و استانداردهای جهانی.
تامین بازار فروش، بدون افت و خیز قیمتی یا تغییر کیفی در محصول.بهبود و ایجاد تنوع مستمر، جهت کسب رضایتمندی مصرف کنندگان.ارائه مشاوره فنی و طراحی جهت تجهیز سالن ها، آمفی تئاترها.محصولات تولیدی این مجموعه در محدوده سه راه آدران استان تهران تولید می گردد، که مجهز به کارگاه های تولیدات چوبی، تولیدات فلزی، چوب و فلز، واحد برشکاری و دوزندگی و مونتاژکاری ، بخش طراحی، تحقیق و توسعه می باشد. این مجموعه ، مفتخر است که هر ساله بیش از 10 مدل جدید میز و صندلی با رعایت استانداردهای کیفی و ارگونومیک به بازار ارائه می دهد و همآره سعی دارد که کلیه نیازهای مخاطبان خود را در تمام زمینه ها، از جمله نوع کاربری، نوع نشیمن، تنوع رنگ و طراحی به مد روز را برآورده سازد. در راستای تحقق این هدف، تیم طراحان و مدیران مجموعه آرتمیس دائما در تکاپوی رسیدن به کارآمدترین محصولات روز دنیا از لحاظ مدل و کیفیت می باشند و همواره در جهت راه اندازی واحدهای جدید تولیدی تلاش می کنند. با توجه به فعالیت گسترده و طولانی مدت شرکت در جهت تولید و عرضه انواع میز و صندلی، طبعا طیف وسیعی از مصرف کنندگان دولتی و شخصی در این راستا در حال همکاری با این مجموعه میباشند .

طراحی داخلی یک حرفه چند منظوره است که شامل توسعه مفهومی، برنامه ریزی فضایی، بازرسی سایت، برنامه ریزی، تحقیق، ارتباط با ذینفعان یک پروژه، مدیریت ساخت و ساز و اجرای طرح است.

خانهدرباره ماتماس با ما